Przedszkole Lubań - Żłobek Lubań - Biały Miś

Przejdź do treści
Niepubliczne  Przedszkole  i  Żłobek  Biały  Miś  w  Lubaniu

Witajcie w Białym Misiu :)

Witamy wszystkich w Białym Misiu -  nowym Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku w Lubaniu. Nasza siedziba  znajduje się przy ul. Mickiewicza 1c naprzeciw Urzędu Miasta. Przedszkole mieści się w dużym piętrowym i nowo wyremontowanym budynku posiadającym 6 przestrzennych, nasłonecznionych  sal dydaktycznych wyposażonych w odpowiednie sprzęty, meble i pomoce  dydaktyczne. Budynek otacza przepiękny pas zieleni bogaty w krzewy oraz  drzewa,  sprzyjający odpoczynkowi  na świeżym powietrzu. W przedszkolnym  ogrodzie znajduje się również duży plac zabaw, będący wspaniałym miejscem dziecięcej aktywności.
Przedszkole i żłobek czynne są cały rok w godzinach 6.30-16.30

Wykwalifikowana kadra z uwagą towarzyszy przedszkolakom w poznawaniu świata i rozwijaniu zainteresowań. Każdy dzień zorganizowany jest tak, by wspierać dziecko na drodze prowadzącej do dojrzałości szkolnej. Opieka, wychowanie i nauka łączą się, by dać możliwość doświadczania w fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym obszarze rozwoju. Metody pracy, dobór materiałów, podejście nauczycieli i ich usposobienie tworzą warunki do dziecięcej eksploracji świata, wzmacniania poczucia własnej wartości i wspierania wielkokierunkowej aktywności dzieci.
Robimy wszystko z myślą o naszych pociechach, ponieważ:

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym”
                  Phil Bosmans

Niepubliczne Przedszkole Lubań
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek
Biały Miś
ul. Adama Mickiewicza 1c
59-800 Lubań


Biały Miś Żłobek Lubań

„Nie wystarczy po prostu nauczyć dzieci czytać; musimy dać im coś wartego przeczytania".– Katherine Patterson

Kierując się podobną intencją, podjęliśmy starania i zostaliśmy  beneficjentami Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0., projektu  przygotowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz  Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dzięki niemu możemy zakupić dla naszych  przedszkolaków nowości wydawnicze, które nie tylko będą kształtowały  nawyki czytelnicze, ale pobudzą wyobraźnię, pomogą wyjaśnić otaczający  świat i pozwolą poznać siebie i swoje emocje.


Przedszkole Lubań

Żłobek Biały Miś

Żłobek Lubań

Przedszkole Biały Miś
Przedszkole Biały Miś to przedszkole trzyoddziałowe w grupach wiekowych od 2,5 do 6 lat znajdujące się w Lubaniu przy ul. Mickiewicza 1c. Posiadamy 6 przestronnych, słonecznych sal, które urządzono w zależności od wieku dzieci i ich potrzeb, aby nasi wychowankowie mogli bawić się i poznawać świat.
W dwóch przestronnych salach na parterze naszego budynku znajduje się żłobek, w którym zapewniamy opiekę dzieciom w wieku od 1 do 3 lat. Odpowiednie warunki higieniczne, dostosowane wyposażenie i właściwie dobrane pomoce dydaktyczne oraz zabawki sprawiają, że najmłodsi spędzają u nas czas bezpiecznie.
Wróć do spisu treści