Żłobek Lubań niepubliczny żłobek w Lubaniu - Biały Miś

Przejdź do treści
Niepubliczny Żłobek  Biały Miś  w  Lubaniu

O naszym żłobku, słów kilka...

W dwóch przestronnych salach na parterze naszego budynku znajduje się żłobek, w którym zapewniamy opiekę dzieciom w wieku od 1 do 3 lat. Odpowiednie warunki higieniczne, dostosowane wyposażenie i właściwie dobrane pomoce dydaktyczne oraz zabawki sprawiają, że najmłodsi spędzają u nas czas bezpiecznie. Wykwalifikowana i troskliwa kadra dba o to, by dzieci spędzały czas aktywnie, twórczo i ciekawie, by w przyjaznej, niemal domowej atmosferze poznawały siebie i uczyły się relacji z innymi.
Żłobek Lubań
Nasz program opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawczy opiera się przede wszystkim na:
  • zapewnieniu fachowej opieki,
  • wyrabianiu nawyków higienicznych,
  • doskonaleniu umiejętności samoobsługowych,
  • wspomaganiu indywidualnego rozwoju,
  • kształtowaniu postaw społecznych i budowaniu relacji,
  • wspieraniu rozwoju mowy,
  • rozwijaniu wyobraźni i uzdolnień.
Żłobek Lubań Biały Miś
Kadra w żłobku

Teresa Grażyńska-Kubecka
Opiekunka dziecięca

Absolwentka pedagogiki ze specjalnością pedagogika opiekuńcza i resocjalizacyjna.  Jej spokój, cierpliwość i konsekwencja budują w dzieciach poczucie bezpieczeństwa. Zamiłowanie do tańca i zdolności artystyczne sprawiają, że kolejny dzień w żłobku jest nowym rozwijającym doświadczeniem, w którym każdy maluch odkrywa swoje możliwości.

Lidia Sadowska
Opiekunka  dziecięca

Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku  pedagogika opiekuńcza i resocjalizacyjna. Otwarta na potrzeby dzieci, ciepła i empatyczna. Uwrażliwiona na potrzeby dzieci: gdy potrzeba przytuli, gdy potrzeba wyjaśni, gdy potrzeba zaśpiewa…

Jagoda Kręgiel-Piórkowska
Wolontariusz
               
Wieloletni nauczyciel biologii i nauczania początkowego, który z pasją realizował swą misję dydaktyczno-wychowawczą w szkole podstawowej. Doświadczenie i spokój sprawiają, że jej relacje z najmłodszymi oparte są na uważności, cierpliwości i wyrozumiałości.
 

Wiemy, że:
Pracą dziecka jest zabawa. Dzieci uczą się poprzez wszystko, co robią.
Carolyn Hooper

Rekrutacja dzieci do żłobka trwa cały rok.

Wróć do spisu treści